Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Societate acreditata organizeaza preselectie pentru muncitori in constructii. - Amenajari interioare. Au prioritate:tencuitorii mecanici si rigipsarii (plecari in 7 zile), pentru Belgia. Beneficii Oferite: salariu-min .1500 euro + ore suplimentare , cazare si utilitati platite; -masina de serviciu/echipa, - bonusuri in functie de munca prestata ; si santier naval Italia :sudori,aj.sudori,lacatusi,tubulatori. Cerinte: - cunostinte de limba tarii gazda( constituie avantaj in selectie) - experienta - seriozitate - indemanare ; Beneficii Oferite: salariu-min .1500 euro + ore suplimentare , cazare si utilitati platite; -masina de serviciu/echipa, - bonusuri in functie de munca prestata ;

Cerinte

Cerinte: - cunostinte de limba tarii gazda( constituie avantaj in selectie) - experienta - seriozitate - indemanare ; AVANTAJ LA SELECTIE: permis conducere, limba tarii gazda, diploma bacaulareat, acte calificari

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

100 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja