Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Scotia

Descrierea jobului - Scotia

SC.YSIIEA.SRL recruteaza personal pentru a munci in domeniul constructiilor in Scotia! Salarizarea se face la ora, respectiv 8-8.5 lire pe ora. Program de muncă: 8 ore/zi, 5-6 zile/săptămână,; Cazarea este 40-45 lire la case sau rulote! In mare parte din timp va trebui sa pregatiti betonul pentru constructii dar veti avea si alte responsabilitati primite de la supervizor! Contract pe perioada lunga de timp, cel putin 1 an! Este necesar sa cunoasteti limba engleza la nivel mediu-conversational; Se cere experienta in domeniul constructiilor; Se cere forta de munca si motivatie! Rapididate si eficienta!

Cerinte

Este necesar sa cunoasteti limba engleza la nivel mediu-conversational; Se cere experienta in domeniul constructiilor; Se cere forta de munca si motivatie! Rapididate si eficienta!

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Scoala generala

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile 55 persoane au aplicat deja