Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Punem la dispoziție 3 posturi libere la o Firmă Germană de Construcții din Germania, la 100 km sud de Stuttgart. Firma oferă angajamente de lungă durată, cu o remunerație foarte bună pe toată durata anului calendaristic.

Cerinte

POST 1: Muncitor calificat pentru: - construcții de șosele, asfaltare - canalizare (toate construcțiile sub nivelul străzii) - construcții de benzinării Cerințe: - LIMBA GERMANĂ, cel putin nivel incepator - experiență relevantă în domeniu - citire de desene tehnice de execuție - conducere de încărcătoare frontale - conducere de mini excavator - conducere Tractor / Masină cu cilindri compactori pentru tasat pietriș POST 2: Muncitor calificat pentru: - construcții de șosele, asfaltare - specializat pentru asfaltare - conducere mașină cu cilindri compactori pentru asfalt - CERINȚE IDENTICE CU POSTUL 1 PREZENTAT MAI SUS POST 3: Șef de echipă CERINȚE IDENTICE CU POSTUL Nr. 1 Cerințe adiționale: - Experiență relevantă pe un post similar - LIMBA GERMANĂ- NIVEL CONVERSAȚIONAL - Bun organizator, cu spirit de echipă si abilități foarte bune de comunicare - Organizați și conduceți munca unei echipe mici, pe care o și susțineți în munca zilnică * Salariul este negociabil in urma interviului- suma afisata este o setare obligatorie a site-ului! Asteptam CV-ul dvs. detaliat si cu o fotografie recenta tip diploma! Mult succes!

3 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja