Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

BBL Manpower ltd recruteaza Steel erectori / Constructori montatori structuri metalice in constructii civile si industriale pentru Olanda si Danemarca. Candidatul ideal: • Are experienta de minim 3 - 4 ani in montaj de structuri metalice • Are experienta in utilizarea stivuitorului MANITOU si nacelei telescopice (IPAF / MEWP) • Are capacitatea de a lucra dupa desen tehnic • Permisul de conducere categoria B reprezinta un avantaj • Cunoaste si vorbeste limba Engleza la nivel conversational Responsabilitati: • Asamblarea structurii metalice pentru diverse hale industriale si hangare • Montajul acoperisurilor, peretilor si fatadelor • Lucru la inaltime • Manipularea stivuitorului si nacelei • Respectarea normelor de protectia muncii Se ofera: • Contract perioada nedeterminata • Asigurare medicala • Program de lucru de aproximativ 48 ore pe saptamana • Cazare si transport local asigurat si platit de BBL Manpower ltd Daca sunteti interesat sa aplicati si sa aflati mai multe detalii va rugam sa trimiteti CV-ul dvs in limba Engleza pe email. Multumim !

Cerinte

Experienta in constructia de structuri metalice in domeniul Civil de minim 3 ani Limba Engleza la nivel Conversational Permisul de conducere reprezinta un avanataj

30 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai