Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: • Renovarea (90%), precum și construirea de acoperișuri plane și înclinate conform proiectului (atunci când este vorba de construirea de noi acoperișuri); • Acoperirea acoperișurilor cu EPDM, Protan, foi de metal, placi ceramice etc.; • Operatiuni de lpire, încălzire cu flacără etc.; • Montaj de jgheaburi și alte foi de metal; • Asamblare izolatie - vata minerala, vata de sticla, apa de izolare poliuretan, etc.; • Finisajul acoperișului: lucrul cu materiale, cum ar fi cupru, plumb, etc, • Finalizarea jgheaburilor etc. Oferim: • Salar – 14,50 euro brut/ora = 1650 euro net/luna • Transport Romania – Belgia platit • Cazare asigurata in schimbul a 65 euro/sapt – toate utiliatile incluse • Posibilitate de a lucra ore suplimentare

Cerinte

• 10 ani de experiență pe o poziția similară • Învățământul tehnic în domeniul construcțiilor • Engleza nivel conversational • Abilitatea de a lucra independent • Punctualitate, flexibilitate • Au avantaj candidatii cu mașina proprie

1 pozitii disponibile 26 persoane au aplicat deja