Detalii loc de munca

Descrierea jobului

De renovat o cladire istorica de 220m2 - Start job: 2 iunie - Durata Contractului: 3 luni - Nr. Pozitii: 2 - Cazare si transport platit; - Cazarea e la 5 min de mers pe jos de supermarket. - Plata orara: 11 euro/ora net ( 8/9 ore pe zi) Se cere un nivel de limba engleza conversational. Doar persoanele care indeplinesc cerintele vor fi contactate. Cerinte: - Experienta in domeniu; - Cunoasterea limbii engleze la un nivel conversational; - Permis de conducere cat. B; - Persoana serioasa, muncitoare;

Cerinte

Responsabilitati: - incarcarea-descarcarea materialelor necesare in constructii; - participarea la incarcarea-descarcarea acestora; - prepararea, amestecarea, prelucrarea materialelor si compozitiilor necesare in constructii; - saparea si/ sau nivelarea terenului, participarea la executarea lucrarilor de demolare a zidariei; - sortarea materialului rezultat din demolari; - executarea schelelor necesare lucrului la înălţime pentru lucrările de zidărie şi finisaje la interior şi exterior; - executarea cofrajelor pentru diferitele elemente de rezistenţă ale construcţiilor (fundaţii, stâlpi, grinzi, planşee, scări, pereţi) din beton armat monolit; - montarea elementelor prefabricate care alcătuiesc structura de rezistenţă a clădirilor etajate; - montarea pardoselilor din lemn (duşumele din scândură, parchet de diferite esenţe fag, stejar, foi de parchet laminat), - montarea usilor si ferestrelor; - citeşte şi interpretează planurile de execuţie - măsoară şi trasează amplasamentul lucrărilor de dulgherie/tâmplărie; - pregatirea suprafetelor de zugravit ( umplerea gaurilor, crapaturile, finisarea colturilor) - pregatirea si amestecarea vopselelor - zugravirea cu trafaletul. - organizează şi curăţă propriul loc de muncă în vederea desfăşurării activităţii de dulgherie /tâmplărie. - verifică calitatea lucrărilor de dulgherie/tâmplărie remediază defecţiunile apărute.

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja