Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Nr pozitii: 2 Data incepere:imediat Responsabilitati: - incarcarea-descarcarea materialelor necesare in constructii; - participarea la incarcarea-descarcarea acestora; - prepararea, amestecarea, prelucrarea materialelor si compozitiilor necesare in constructii; - saparea si/ sau nivelarea terenului, participarea la executarea lucrarilor de demolare a zidariei; - sortarea materialului rezultat din demolari; - executarea schelelor necesare lucrului la înălţime pentru lucrările de zidărie şi finisaje la interior şi exterior; - executarea cofrajelor pentru diferitele elemente de rezistenţă ale construcţiilor (fundaţii, stâlpi, grinzi, planşee, scări, pereţi) din beton armat monolit; - montarea elementelor prefabricate care alcătuiesc structura de rezistenţă a clădirilor etajate; Va rugam aplicati doar cu CV in limba engleza

Cerinte

Profil candidat: Experienta anterioara in domeniu, Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational, Permis de conducere cat.B, Persoana serioasa,muncitoare Oferta: Contract perioada determinate, Cazare si transport asigurate, Salariul 11 euro/ora net Program de lucru 8/9 ore pe zi

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja