Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Candidatul ideal: Descriere: Angajam persoane serioase, dinamice, entuziaste, cu gandire si atitudine pozitiva, persoane dispuse sa se deprinda cu lucruri si situatii noi, persoane care au scopuri si teluri, persoane care vor sa-si dezvolte sau sa-si descopere spiritul antreprenorial, pentru postul de consilier imobiliar. Descrierea jobului: Responsabilitati : Negocieri cu clientii actuali si viitori ai companiei. Monitorizeaza piata din ZONA sa de acoperire. Consultanta juridica, aplicatii specifice pentru generare de oportunitati. Asista partile la incheierea tranzactiilor Prospectare piata , intalniri cu clienti, negociere oferta. Incheierea contractelor de comision si efectuarea de tranzactii imobiliare pentru clientii agentiei. Asista la procesul de vanzare-cumparare/inchiriere. Oferta (bonusuri, beneficii) - venituri bazate pe comision:50% - un plin de benzina pe luna - telefon de serviciu - mediu de lucru profesionist - posibilitatea ascensiunii in cariera Descrierea companiei: VICTOR CONSTRUCT IMOBILIARE este o agentie imobiliara cu o experienta de 9 ani de activitate. Echipa VICTOR CONSTRUCT IMOBILIARE isi propunem sa fie cat mai aproape de nevoile pietei imobiliare printr-o abordare deschisa si dedicata clientilor, oferind ajutor si suport in gasirea celei mai potrivite locuinte.

Cerinte

Cerinte: Persoana dinamica, sociabila si motivata Abilitati de negociere, comunicare. Spirit de echipa cu atingerea obiectivelor individuale. Forta de munca si rezistenta la stres. Capacitate de valorificare a oportunitatilor de vanzare Permis de conducere categoria B ( nu obligatoriu)

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja