Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - Cluj Napoca si altele

Daca iti doresti un job part-time stabil, te asteptam in echipa noastra de specialisti Arctic si Beko ! Suntem deja cea mai mare echipa de consultanti in magazinele din Romania! Ne marim echipele din: Alba Iulia, Arad, Bucuresti, Buzau, Cluj Napoca, Constanta, Giurgiu, Oradea, Pitesti, Ploiesti, Sibiu, Timisoara. Training-ul este la nivel national si va avea loc in Bucuresti in perioada 21-23 iunie (asiguram cazare, mese, transport). Ce vei face: - Consilierea clientilor si vanzarea produselor - Realizarea obiectivelor de vanzari si a raportarilor specifice - Distribuirea materialelor promotionale si de informare - Asigurarea suportului informational pentru personalul de vanzari din magazine Program joi -duminica sau vineri -duminica ( se va confirma ulterior in functie de magazin): Joi: 15:00 - 21:00 Vineri: 15:00-21:00 Sambata: 11:00 - 17:00 Duminica: 11:00 - 17:00 Oferim: - Plata avantajoasa - Training tehnic de specialitate - Training de vanzari si comunicare - Perspectiva profesionala

Cerinte

Ne-am dori sa: - Ai abilitati foarte bune de comunicare si prezentare - Ai abilitati de persuasiune si orientare catre client -Ai studii superioare in curs /finalizate

5 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai