Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- Realizeaza, impreuna cu clientul, analiza cerintelor de functionare ale clientului si redacteaza documentulul de analiza. - Intocmeste specificatiile de dezvoltare pentru adaptarea solutiei conform cerintelor clientului. - Testaza solutia finala. - Realizeaza training-ul utilizatorilor pe solutia dezvoltata. - Instaleaza, configureaza si pregateste sistemul pentru go-live. - Configureaza rapoartele specifice si formularele de lucru. - In perioada post-implementare rezolva problemele apraute la client escaladate de catre departamentul de Suport. - Se documenteaza si informeaza clientii privind noutatile aparute in solutia informatica. - Introduce in CRM activitatile desfasurate in cadrul proiectului. - Mentine o buna relatie cu clientul pe toata durata proiectului.

Cerinte

- Studii superioare profil economic sau IT - Cunostinte de contabilitate/gestiune - Intelege procesele de business din cadrul organizatiilor - Cunostinte generale IT si MS Office - Cunostinte SQL - Capacitate de analiza si sinteza - Bune abilitati de relationare si comunicare - Capacitate rapida de asimilare a informatiilor noi - Rezistenta la stres - Abilitati de lucru in echipa. Oferta (bonusuri, beneficii) - Salariu fix - Bonusuri in functie de performante - Training-uri de specialitate - Masina, telefon, laptop

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja