Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Compania noastra contracteaza Consultanti Financiari Bancari. Principalele beneficii: -Parteneriat cu peste 15 dintre cele mai importante banci si institutii financiare din Romania. -Mediu de lucru dinamic, tanar si ambitios. -Posibilitati de castiguri, practic, nelimitate. -Reale posibilitati de dezvoltare: profesional, cariera, personal. -Suport profesionist permanent. -Training de specialitate.

Cerinte

-Persoana dinamica cu reale abilitati de comunicare. -Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare (studiile de secialitate constituie avantaj). -Disponibilitate pentru activitate de teren. -Experienta in vanzari sau vanzare banking constituie avantaj. -Disponibilitate pentru lucrul in echipa. -Responsabilitate in asumarea si urmarirea atingerii targetelor.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

50 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja