Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie internationala, lider in domeniul financiar bancar, angajeaza colaboratori pentru extinderea echipei de vanzari directe. Cerinte: experienta minima in vanzari, spirit antreprenorial, initiativa si dorinta de castig. Veniturile sunt nelimitate, doar pe baza de comision. In functie de performante se ofera bonusuri, excursii si multiple premii! Training gratuit in cadrul bancii si sprijin permanent! Daca doresti sa- ti imbunantatesti situatia financiara si sa castigi foarte bine, te astept in echipa mea!

Cerinte

VREI SA FACI PARTE DINTR-O ECHIPA PUTERNICA, care apartine unui leader de piata? Esti o persoana: dinamica, cu initiativa orientata catre rezultate relationezi usor si iti face placere sa cunosti oameni noi ai abilitati excelente de prezentare, vanzare si negociere esti perseverent si mergi mai departe indiferent de obstacole ai respect pentru valorile companiei si colegii de echipa Poti sa: promovezi produsele si serviciile companiei identifici potentiali clienti le evaluezi nevoile financiare si le prezinti oferta personalizata adaptata necesitatilor lor dezvolti permanent relatia cu ei si sa-ti construiesti propriul portofoliu de clienti Noi iti oferim: castig nelimitat, pe masura efortului depus initiere in sistem si training de specialitate permanent programe motivationale suport pentru dezvoltarea in cariera non-stop program flexibil Pentru a te alatura echipei mele, trimite CV-ul tau.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

3 pozitii disponibile 20 persoane au aplicat deja