Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: Cautam persoane pentru posturile de Consultant Financiar sau Junior Manager. Dorim tineri entuziasti, gata sa invete lucruri noi si sa formeze o echipa unita. Posturile sunt part-time sau full-time si se adreseaza in special persoanelor dornice sa se afirme intr-o companie internationala. CANDIDATUL IDEAL: Un om informat deschis spre nou, ambitios, sa ii placa sa fie conducator, sa isi doreasca o afacere proprie, disponibilitate pentru activitate in domeniu financiar unde sunt platite doar rezultatele, dornic de a invata, disciplinat, dispus sa respecte regulile de ordine interioara. Beneficii oferite: - Educatia si experienta specifica se capata in cadrul companiei; - Programe de training adaptate fiecarui nivel de cariera in tara si strainatate; - Venituri lunare de 300-500 Euro pentru o implicare part-time (20-30 ore / saptamana) asigurate prin finalizarea contractelor; - Venituri lunare de 1.000-1.500 Euro pentru o implicare full-time (40-60 ore / saptamana) asigurate prin finalizarea contractelor; - Venituri lunare nelimitate pentru activitate de cariera; - Venituri reziduale pentru activitate de top management; - Avansare in functie de performanta; - Evolutie dinamica in cariera, plan de cariera alaturi de o echipa de specialisti; - Promovare rapida la nivel de management; - Program flexibil (part-time / full-time); - Posibilitate de a lucra individual, intr-o echipa proprie de elita, tanara, dinamica, flexibila sau in top management; - Imbinarea experientei locale cu know-how-ul international; - Licentiere internationala in consultanta financiara; - Alte comisioane si bonusuri atractive, premii, calatorii si vacante internationale, acces la cluburi exclusiviste, toate acestea in functie de performanta; - Planuri de cariera care asigura dezvoltarea profesionala in consultanta financiara; - Sansa de a lua parte la constructia celei mai performante companii de consultanta financiara din Romania.

Cerinte

Cerinte: - Spirit de intreprinzator - Dorinta de a avea propria afacere - Disponibilitate in a construi propria echipa - Foarte bune abilitati de comunicare, relationare, negociere; - Foarte bune abilitati de analiza si planificare; - Personalitate puternica; - Valori personale profunde si stabile; - Dorinta de cunoastere si educatie; - Gandire pozitiva; - Pasiunea de a forma echipe si de a conduce organizatii; - Orientat spre construirea unei cariere; - Focalizat pe atingerea obiectivelor; - Proactiv, capabil sa gaseasca solutii; - Perseverent; - Ambitios; - Creativ, cu initiativa; - Dinamic, energic; - Cunostinte de operare PC - Microsoft Office; - Optimist, psihic excelent, stare de sanatate impecabila; - Capacitate de identificare si valorificare potential business si oportunitati; - Capacitate de autoanaliza si introspectie; - Seriozitate, punctualitate; - Tinuta business; - Fara cazier si fara urmariri penale.

10 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja