Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Consultant Imobiliar Cautam pentru clientul nostru, companie importanta intre jucatorii de pe piata imobiliara, un Consultant Imobiliar. Candidatul ideal este o persoana stabila, responsabila, care stie sa inteleaga nevoia clientului, sa faca o vanzare consultativa si care sa isi doreasca un loc de munca in imobiliare. Responsabilitati: - Identificarea si implementarea celor mai bune solutii pentru clienti; - Prospectarea pietei imobiliare; - Intermedierea tranzactiilor imobiliare; - Organizarea si urmarirea intregului proces de tranzactionare; - Promovarea ofertelor prin intermediul mijloacelor puse la dispozitie.

Cerinte

- Persoana dinamica si dornica de a invata; - Abilitati de munca in echipa si comunicare bine dezvoltate; - Persoana stabila, responsabila si implicata in activitatea desfasurata; - Cunostinte PC, in special pachet Office; - Cunostinte minime de utilizare a aparatelor foto; - Studii medii sau superioare; - Cunoasterea limbii engleze constituie avantaj; - Experienta în vanzari reprezinta un avantaj. - Carnet de conducere categoria B reprezinta un avantaj. Beneficii: - Pachet salarial fix + comision din vanzari

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja