Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Doresti un venit suplimentar ? Sau doresti sa iti achizitionezi produsele Oriflame preferate la un pret mai mic fata de pretul de catalog ? Daca raspunsul este DA nu ramane decat sa te inregistrezi in baza noastra de date. Ai numai de castigat ! Oferta (bonusuri, beneficii) - COMISION in functie de valoarea comenzii: 70 lei - 299 lei - 23% 300 lei - 599 lei -30% peste 600lei - 40% - Produse CADOU in Programul de Bun Venit - Produse CADOU pentru consultantii activi in fiecare catalog - Bonusuri suplimentare pentru comenzile mari - Bonusuri la inscrierea altor consultanti - intre 3% - 21% din vanzarea acestora - Livrarea comenzilor la domiciliu, prin curier - Sprijin permanent al unui director de vanzari pentru dezvoltarea unei afaceri - Flyere cu produse pentru consultanti - Nu este obligatorie plasarea lunara a comenzilor.

Cerinte

- Varsta de minim 16 ani - Prezentarea catalogului Oriflame in cercul de cunostinte - Colectarea comenzilor -Plasarea comenzilor on-line - Distribuirea produselor.

30 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja