Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Fiind un membru important al echipei, vei fi responsabil cu: •intregirea atmosferei placute de la locul de munca; •mentinerea legaturii cu clientii unei companii renumite de telecomunicatii; •customizarea ofertelor adaptate la nevoile clientilor existenti in baza de date.

Cerinte

Ne dorim sa fii: •sociabil, spontan si mereu cu zambetul pe buze; •dornic sa te dezvolti atat din punct de vedere profesional, cat si personal. Din aceasta experienta vei castiga: •un program de 6/8 h organizat in intervale orare flexibile. •un pachet de beneficii corespunzator, prin care ne asiguram ca esti motivat luna de luna (salariu fix+ tichete de masa+ bonusuri de performanta + diverse premii); •acces la servicii medicale private; •un training specializat pus la dispozitie de compania noastra; •acces la cartile din biblioteca companiei; •o locatie buna si un mediu foarte prietenos de lucru.

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai