Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

360 Recruitment ofera spre ocupare pozita de Consultant recrutari , Candidatul ideal , trebuie sa stapaneasca in proportie de 80% limba Engleza , Sa fii ocupat o pozitie de Consultant Recrutari , De preferat recrutari pentru industria alimentara, Salariu atractiv , foarte multe bonusuri , Contract perioada nedeterminata. Candidatii Cu cu un nivel acceptabil de limba engleza , dar fara experienta in recrutari , vor fii acceptati doar pe baza experientei , ca "Macelar" Detalii la telefon!!

Cerinte

Experienta in Recrutari minim 1 an Experienta in industria alimentara(MACELAR) minim 3 ani Candidatii Cu cu un nivel acceptabil de limba engleza , dar fara experienta in recrutari , vor fii acceptati doar pe baza experientei , ca "Macelar" Detalii la telefon!!

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Scoala generala

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja