Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati • Analiza cerintei clientilor si descrierea job-ului oferit • Identifica si administreaza canalele de recrutare potrivite pentru posturile vacante;
 • Concepe si posteaza anunturile de recrutare;
 • Selecteaza si contacteaza candidatii pe baza CV-urilor, in functie de cerintele postului;
 • Informeaza candidatii cu privire la rezultatul procesului de selectie
 • Redactarea fisei candidatului pentru a o prezenta clientilor • Dezvoltarea surselor existente si identificarea de noi surse de recrutare;
 • Intocmirea diverselor rapoarte periodice;
 • Comunicare permanenta intre membrii echipei privind statusul proiectului de recrutare; Alte informatii • Forma de angajare: contract de colaborare/ PFA;
 • Posibilitatea dezvoltarii unei cariere in resurse umane;
 • Mediu dinamic, flexibil si atmosfera placuta. In cazul in care considerati ca acest post vi se potriveste, va rugam sa aplicati mai jos.

Cerinte

Cerinte Suntem in cautarea unei persoane motivate care sa se alature echipei Att Interim • Minim 1 experienta in resurse umane, recrutare personal;
 • Abilitati excelente de comunicare si relationare cu clientii si candidatii
 • Studii superioare finalizate;
 • Abilitatea de a gestiona mai multe proiecte in acelasi timp;
 • Auto-motivat si cu spirit de echipa;
 • Limba Franceza sau Engleza la nivel mediu/avansat.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja