Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Valoris Center este o una dintre cele mai importante companii romanesti din domeniul serviciilor de contact center, avand peste 9 ani de experienta in piata de outsourcing. Ne dorim pentru clientul nostru, o banca de renume, specialisti in relatii cu clientii. Munca presupune apelarea clientilor companiei pentru a le prezenta/promova si vinde produsele ce fac parte din portofoliul companiei;

Cerinte

Ne dorim colegi cu: - o atitudine pozitiva, spirit de echipa si placerea de a lucra cu clientii; - bune abilitati de comunicare si negociere (persuasiune si prezentare profesionala), planificare si organizare; - seriozitate si perseverenta in atingerea obiectivelor propuse; - proactiv, capabil sa gaseasca solutii, creativ, cu initiativa; - dorinta de a acumula informatii noi si de a se dezvolta profesional - exista posibilitati reale de promovare; - experienta in vanzari nu este necesara, dar poate constitui un avantaj. Se ofera: - CURS GRATUIT INCHEIERE POLITE ASIGURARI CU ATESTAT; - atmosfera prietenoasa, echipa ambitioasa si pozitiva; - mediu de lucru modern si colectiv tanar; - sansa de a dobandi experienta in domeniul financiar bancar; - oportunitati de promovare in cadrul companiei; - salariu de baza + comision + bonusuri de performanta, concursuri motivationale si activitati împreuna cu echipa.

4 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja