Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajăm o persoană organizată, orientată spre rezultate și cu foarte bune abilități de comunicare, care să se ocupe de vânzarea serviciilor noastre web, cu la fel de multă implicare pe cât avem noi în dezvoltarea proiectelor noastre. Care vor fi responsabilitatile tale? • Contactarea telefonică a clienților în vederea prezentării serviciilor noaste; • Stabilirea, menţinerea şi dezvoltarea unei relaţii de colaborare cu clienţii de pe proiectul alocat; • Identificarea nevoilor clienţilor, personalizarea şi adaptarea ofertelor în funcţie de acestea; • Pregătirea documentelor pentru încheierea vânzării: trimiterea contractelor, asigurarea semnării și încasării acestora; • Realizarea periodică a rapoartelor de activitate şi completarea lor pe intra-netul companiei

Cerinte

Ce oferim? • Salariu fix+bonuri de masa • Bonusuri in functie de performanta • Telefon, birou propriu si calculator • Seriozitate si profesionalism • Management suportiv • Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si dinamica • Apa, fructe si cafea, pentru ca ne pasa de energia si sanatatea angajatilor nostrii Cum ar trebui să fie această persoana ? • Sa aiba abilităţi de comunicare excelente; • Sa aiba capacitatea de interrenationare cu oameni pentru ca cea mai mare parte din activitate o va petrece cu clientii la telefon; • Sa aiba experienta in vanzarea telefonica sau o puternică motivatie pentru dezvoltarea unei cariere in domeniul Telesales; • Sa aiba incredere in sine si o atitudine pozitiva; • Sa fie serioasa, constiincioasa si perseverenta; • Sa fie foarte organizata si cu o buna capacitate de a-si gestiona timpul in mod eficient; • Sa aiba capacitate de a lucra autonom pe post, de a se adapta rapid si de a asimila noi informatii; • Sa fie persistent, sa nu renunte usor; • Sa aiba cunostinte de Internet Browsing; • Sa fie spontan, smart si sa aiba o atitudine profesionala pentru a putea lucra cu persoane juridice (B2B). • Sa aiba studii superioare in curs sau finalizate • Disponibilitate de 8 ore/zi,intre orele 9:00-17:30. Daca te potrivesti descrierii te asteptam in echipa noastra!

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja