Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - București si altele

Contactarea telefonica a clientilor existenti cu scopul de a vinde beneficii suplimentare; Identificarea nevoilor clientilor si mentinerea standardellor de calitate; Construirea, adaptarea si propunerea unei oferte de servicii cu scopul de a incheia cu succes procesul de vanzare/ resemnare contract; Oferirea de informatii corecte referitoare la produsele si serviciile promovate; Indeplinirea obiectivelor lunare individuale si de echipa.

Cerinte

Ai experienta in vanzare sau vrei sa incepi o cariera in vanzari, chiar daca NU iti acorda nimeni sansa pentru ca ai ZERO experienta; Ai capacitatea de a aborda clientii si de a le castiga/mentine interesul pentru produsul promovat; Esti bun în comunicare si negociere; Organizarea, inovatia si orientarea catre client sunt punctele tale forte; Esti ambitios, pozitiv si relationezi usor cu oamenii; Nu iti sta in fire sa te dai batut cu una cu doua; Ai rabdare si iti place sa lucrezi in echipa; Esti persoana care se implica 100% in ceea ce face.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai