Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descrierea jobului: Indentificarea de noi clienti prin mijloace proprii. Extragerea din canale de publicitate a ofertelor noi si promovarea acestora. Cunoastrea bazei de date a firmei cu toate modificarile survenite la zi Construirea saptamanala a publicitatii Notarea in listarea firmei in fiecare zi a intrarilor noi. Mentinerea relatiei post vanzare-cumparare.

Cerinte

Candidatul ideal: Absolventa/a de studii superioare; Excelente abilitati de comunicare, prezentare si relationare interumana; Cunoasterea pachetului Windows (word, excel, power point, outlook); Spirit intreprinzator, perseverent, activ, onest, ordonat; Initiativa, atentie la detalii; Placere si abilitate de a invata lucruri noi; Responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate; Personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta; Persoana organizata, dinamica, loiala,cu simt al raspunderii si spirit de echipa; Foarte bune cunostinte de limba engleza sau franceza (constituie avantaj); Constituie avantaj, detinerea permisului de conducere - categoria B BENEFICII; Posibilitatea de a lucra intr-o companie de prestigiu; Posibilitatea de a construi o cariera; Posibilitatea de avansare in structura firmei; Posibilitatea de a face parte dintr-un colectiv tanar si ambitios; Pachet salarial atractiv; Telefon mobil, laptop.

3 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja