Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam consultanti vanzari pentru un brand de electrocasnice pe perioada lunga. Coordonatele sunt urmatoarele: Program: - lunar, fiecare consultant trebuie sa-si atinga norma de 21 de zile lucrate ( 168 h) - zilele de lucru sunt Mi-D, iar L si Ma sunt libere - Programul de lucru Mi-V de la 12:00 la 20:00 si S-D de la 10:00 la 18:00 - consultantii isi pot lua un week-end liber/luna ( stabilim la finalul fiecarei luni programul/consultant pt luna urmatoare) Profilul candidatului / candidatei: - Foarte vorbareti, spontani, punctuali si dinamici - Cu reale aptitudini de vanzatori - Preocupati de mercantizarea produselor - Competitivi pt a-si atinge targetele stabilite de client - Aspect fizic ingrijit, placut - Experienta in actiuni similare Forma contractuala si oferta salariala: Vom face contract individual de munca; initial va fi pe perioada determinata de 1 luna, iar ulterior se va prelungi probabil pe un an Salariul va fi format din parte fixa,parte variabila la atingerea targetului lunar.Vom deconta transportul. Locatiile in care avem nevoie de consultanti noi sunt: 1. Media Galaxy Orhideea 2. Media Galaxy Vitan 3. Media Galaxy Mega Mall

Cerinte

Taskurile principale vor fi: - promovarea si vanzarea tuturor produselor din portofoliul SEB Groupe - aranjarea produselor la raft - curatarea zilnica a display-urilor si produselor - montarea de POSM - participarea la sedintele de la sediul clientului - raspunderea prompta la nevoile clientului - raportare simpla saptamanala in format excel - dezvoltarea unei relatii bune cu reprezentantii magazinului - orientat in a fructifica orice oportunitate care apare in magazin si poate influenta vanzarile ( plasari secundare, preturi reduse, etc)

3 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja