Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

CASA JAD Exclusive, singurul centru specializat pe terapii cu pietre de jad incalzite, cauta un Sales Consultant / "Life Changing Consultant". Vrei sa lucrezi intr-un mediu relaxant, in inima Bucurestiului, in zona Piata Unirii - Marasesti ? RESPONSABILITATI: - prospectare clienti atat prin telefon, cat si email si personal networking - prezentarea abonamentelor de masaj, dar si a produselor cu pietre de jad incalzite catre potentialii clienti. - largirea bazei de clienti - consultanta pe parte de vanzare produse de masaj (testarea produselor, prezentarea beneficiilor lor etc) - consultanta in vederea vanzarii produselor de masaj CASA JAD BENEFICII: - Training permanent pe parte de vanzari, - Locatie exclusivista, - Mediu de lucru relaxat, intr-un program de la 10.00 - 18.30 sau 12 – 20.30. - Salariul fix garantat 1350 LEI + Comisioane Extrem de Generoase din vanzari.

Cerinte

Cautam un Consultant Vanzari / Life Changing Consultant de gen feminin. Esti o persoana pozitiva si extrovertita? Iti place sa lucrezi cu oamenii si sa cunosti mereu oameni noi? Esti increzatoare in fortele proprii si optimista? Iti faci prieteni usor? Ai capacitati de comunicare si negociere? Atunci acesta este locul pentru tine.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai