Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Ești student, absolvent? Ai experiență în relațiile cu clienții prin telefon sau dorești să înveți mai multe despre acest domeniu? Ai abilități bune de comunicare, convingere și relaționare prin telefon? Ești deschis și empatic cu cei din jurul tău? Ești orientat către client și rezultate, astfel încât găsești ușor soluții pentru situațiile întâlnite? Dacă răspunsul este DA, Express Learning te vrea în echipă! Ce presupune jobul nostru? Contactarea telefonică a clienților Promovarea și vânzarea serviciilor companiei Menținerea relației cu participanții Derularea activității conform politicii firmei Dacă ești interesat de aceste activități, înseamnă că răspunsul este DA postului nostru.

Cerinte

Ești candidatul ideal dacă:  Ești responsabil și organizat  Te adaptezi repede și ești flexibil  Ești un bun coechipier  Ai o atitudine pozitivă  Ești o persoană optimistă și dinamică  Ești motivat să înveți  Ai cunoștințe minime de operare PC

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

3 pozitii disponibile