Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Contactarea telefonică a clienților din baza de date existenta. - Promovarea și vânzarea serviciilor companiei. - Participarea la activitatile zilnice de grup in cadrul echipei si mentinerea atmosferei prietenoase existente. - Dezvoltarea parteneriatelor profesionale si menținerea relației cu participanții la cursuri. - Derularea activității conform politicii firmei. Beneficii : - partea salariala formata din salariu fix + comision din vanzari - premii lunare in functie de performanta : bilete echitatie, film, escape room, tricouri personalizate, etc - mediu foarte placut de munca ( activitati in echipa, sesiuni de mentorat /traininguri ) - posibilitate reala de avansare si dezvoltare in cadrul firmei

Cerinte

​Daca esti o persoana : - Proactiva, energica,empatica - Care invata repede, comunicativa si cu initiativa - Ce are negocierea "in sange" si este un coechipier de nadejde - Cu experienta de lucru in call center / vanzari prin telefon ( reprezinta un avantaj) - Orientata catre client si o munca de calitate - Ambitioasa, competitiva, dar apreciaza si o atmosfera prietenoasa de lucru Atunci asteptam cu nerabdare sa te cunoastem!

4 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai