Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - Cluj Napoca si altele

Esti comunicativ/a si pasionat/a de noutatile din tehnologie? Atunci locul tau este in echipa noastra de consultanti Microsoft! Ce vei face: promovarea celor mai bune tablete, 2 in 1 si pachetelor Office Microsoft Program (usor flexibil): Joi si Vineri – 14:00 – 20:00 Sambata si Duminica – 12:00 – 18:00 Data Start: 09.09.2017 Asiguram: Salariu fix + bonus de performanta Training de specialitate Ce vei face: - Consilierea clienților și vânzarea produselor; - Raportarea vanzarilor in platforma dedicata si furnizarea informatiilor necesare in Excel (trafic, feedback clienti, etc.) Oferim: - Plata avantajoasa + bonusuri de performanta; - Training tehnic de specialitate; - Training de vânzări și comunicare; - Perspectivă profesională.

Cerinte

Ne-am dori să: - Ai abilități foarte bune de comunicare și prezentare; - Ai abilități și cunoștințe în zona de tehnologie; - Ai experiență în vânzări (constituie un avantaj).

1 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai