Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Toamna se numara bobocii… si vorbitorii de limbi straine : ) Te-ai gandit vreodata ca ai nevoie de bani,dar totusi nu vrei sa te angajezi permanent? Avem noi solutia! Unul dintre clientii nostri, o companie plina de tineri energici, localizata in zona Dristor-metrou, are un proiect interesant pentru tine, cu durata determinata de 3 luni. Desigur, daca iti place la ei, poti ramane si dupa ;) Mai exact, un magazin online de produse personalizate, in cadrul caruia comanda oameni din diferite colturi ale lumii. Vei avea astfel ocazia, sa vorbesti cu nativi de Engleza, Germana, Italiana, Franeza, Spaniola, Finlandeza, Suedeza, si lista poate continua. Tot ce ai de facut, este sa comunici cu ei, fie via email sau telefon, atunci cand dau de bucluc in incercarea de a-si trimite comanda online. Simplu, nu? Aplica si vino sa povestim detalii!

Cerinte

Este suficient sa cunosti o limba straina din cele mai sus enumerate, la nivel cel putin mediu, sa iti doresti un job de birou si sa iti doresti un job de 4 , 6 sau 8h/zi, de luni pana vineri. De restul, ne ocupam noi :) La implinirea celor 3 luni de proiect, vei primi un extra bonus, suplimentar fata de salariul tau. Suna bine, asa-i?

30 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai