Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia EUROPRORECRUIT selecteaza Consultant in Recrutare / Recrutor. RESPONSABILITATI: - Recrutarea de personal pentru angajare in strainatate, in diverse activitati si in diverse tari; - Sustinerea interviurilor de selectie; - Inscrierea candidatiilor; - Semnarea contractelor de mediere cu cei care se inscriu; - Gestionarea bazei de date, etc.

Cerinte

- Abilitatea de a relationa cu clientii; - Persoane cu incredere in sine, cu rezistenta la stres, cu un bun simt al negocierii; - Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu-avansat; - Experienta in vanzari, prezinta AVANTAJ; - Personalitate energica, gandire pozitiva, eficienta. BENEFICII OFERITE: - Oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara; - Posibilitati de dezvoltare in cariera; - Training asigurat la locul de munca.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara Sub 6 luni

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja