Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati - coordonarea proiectelor de recrutare si leasing de personal in zona alocata - identificarea oportunitatilor de dezvoltare a portofoliului de clienti - mentinerea legaturii cu institutiile de invatamant (scoli vocationale, universitati, centre de formare profesionala a adultilor) - participarea la organizarea evenimentelor de promovare a serviciilor companiei atat catre angajatori cat si catre persoanele aflate in cautarea unui loc de munca Beneficii - salariu fix+comision pe proiect - bonuri de masa - laptop si telefon de serviciu

Cerinte

Cerinte - experienta de minim 2 ani in recrutare de personal / training / consiliere profesionala / vanzari de servicii - limba engleza - nivel avansat (limba germana constituie avantaj) - permis auto

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja