Detalii loc de munca

Descrierea jobului

MEDIPE Sp. z o. o. este o firma care activează dinamic din 2011 și oferă servici de ingrijire în Germania Datorită dezvoltării dinamice a firmei căutăm personal pentru postul de: Consultant recrutare Responsabilități:  Selectarea activă de Candidați interesați să muncească în Germania  Susținerea interviurilor cu candidații  Gestionarea documentelor cu caracter personal  Colaborarea cu instituțiile de educație și de pe piața muncii locale  Organizarea și efectuarea de prezentări și întălniri informative pentru candidați  Promovarea activă a firmei pe terenul de activitate Oferim:  Angajare sigură într-o firma cu dezvoltare dinamică  Salariu fix + sistem de bonusuri și prime atractiv  Training și posibilitatea de dezvoltare profesională  Munca într-o echipă dinamică, care asigură sprijin și o atmosferă bună Persoanele interesate sunt rugate să trimită CV-ul pe adresa de e-mail

Cerinte

Cerințe:  Experiență în recrutare, vânzări sau serviciu clienți  Abilitati foarte bune de organizare, comunicare, prezentare şi relaţionare cu oamenii  Capacitatea de gestionare eficienta a timpului si a prioritatilor  Orientarea spre rezulatat și eficiență în avtivitate  Permis de conducere categoria B activ  Bine văzute cunoștințe de limbă germană la nivel conversațional

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Germana

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja