Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Firma MEDIPE HR are ca domeniu de activitate recrutarea de personal pentru muncă în Germania. Le asigurăm locuri de muncă verificate și sprijin continuu. Datorită dezvoltării dinamice a firmei, pentru departamentul de recrutare, care este responsabil pentru primul contact cu potențialii angajați, căutăm candidați pentru postul de: Consultant recrutare cu limbă germană (Sibiu) Angajaților noștrii oferim: • angajare stabilă, • salariu fix + sistem de prime atractiv, • training pregătitor pentru muncă cât și cursuri pentru mărirea competențelor profesionale, • bonusuri suplimentare • întâlniri team building la nivel de departament dar și la nivelul firmei Persoanele interesate sunt rugate să trimită CV-ul pe adresa de e-mail info "a rond"medipe.ro Vă rugăm să scrieți în titlul e-mailului: Consultant Recrutare Sibiu

Cerinte

Aplică la noi dacă : • Cunoști limba germană la nivel de min. B2 – condiție obligatorie, • Ai deja experiență în muncă (în vânzări, resurse umane, call center sau serviciu clienți), • ești o persoană orientată spre realizarea țelurilor, care se implică și este foarte bine organizată, • îți place să vorbești la telefon iar atuul tău este ușurința de stabili contacte/cunoștințe, • cauți un loc în care într-o atmosferă de colaborare și sprijin sunt realizate zilnic sarcinile și noile idei. bine organizată, • îți place să vorbești la telefon iar atuul tău este ușurința de stabili contacte/cunoștințe, • cauți un loc în care într-o atmosferă de colaborare și sprijin sunt realizate zilnic sarcinile și noile idei.

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai