Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: • Identificarea si contactarea potentialilor clienti in vederea reducerii costurilor operationale prin solutii de eficienta energetica; • Identificarea de potentiale lucrari / proiecte la Beneficiari, prin utilizarea unor abordari consultative; • Comunicarea permanenta cu departamentele tehnice din cadrul Servelect pentru diseminarea oportunitatilor identificate, pregatirea ofertelor si sustinerea acestora la Beneficiari; • Negocierea ofertelor cu Beneficiarii, semnarea de contracte, asigurarea executarii contractelor; • Imbunatatirea permanenta a relatiei cu anumiti clienti-cheie ai Servelect; • Actualizarea continua a cunostintelor tehnice in ceea ce priveste solutiile de eficienta energetica din portofoliul Servelect, cu scopul de a oferi clientilor informatii tehnice solide, de actualitate; • Deplasari la Beneficiarii din zona geografica alocata (pe teritoriul Romaniei).

Cerinte

Cerinte: • Studii superioare tehnice (profil energetic, electric, automatizari); • Cunostinte de vanzare B2B (minim 2 ani experienta); • Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat; • Permis de conducere categoria B; • Responsabilitate, integritate, dedicare; • Bune abilitati de relationare cu Beneficiarii. Beneficii: • Posibilitate de dezvoltare si perfectionare in domeniul tehnic si comercial; • Mediu de lucru placut, colegi tineri si prietenosi; • Perioada de integrare corelata cu sprijin si colaborare din partea echipei; • Salariu motivant si bonusuri trimestriale in functie de performanta; • Masina, laptop si telefon de serviciu.

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja