Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oportunitatea perfecta pentru persoanele fara experienta, dinamice, orientate catre rezultat si dornice sa isi dezvolte o cariera de succes in domeniul vanzarilor, in cadrul unei companii de top din domeniul financiar-bancar. In ce va consta activitatea ta: - vei contacta clientii dintr-o baza de date a unei companii de renume din domeniul bancar; - vei prezenta produsele si serviciile din portofoliul bancii; - vei adresa intrebari pentru a identifica nevoile clientilor in vederea promovarii produsului care li se potriveste cel mai bine; - vei explica procedura de aplicare pentru produsul respectiv si care sunt documentele necesare; - vei participa la proiecte variate si dinamice in cadrul carora cunostintele si abilitatile tale pot fi perfectionate. Beneficii: - atmosfera prietenoasa, echipa ambitioasa si pozitiva; - mediu de lucru modern si colectiv tanar; - training de specialitate pe produse si procese de vanzare; - sansa de a dobandi experienta in domeniul financiar-bancar; - oportunitati de promovare in cadrul companiei; - apartenenta la un brand recunoscut pentru calitate si seriozitate; - salariu fix + tichete de masa + bonusuri lunare de performanta, concursuri motivationale si activitati împreuna cu echipa.

Cerinte

Cerinte: - atitudine pozitiva, spirit de echipa si placerea de a lucra cu clientii; - proactiv, capabil sa gaseasca solutii, creativ, cu initiativa; - seriozitate, dorinta de a acumula informatii noi si de a se dezvolta profesional - exista posibilitati reale de promovare; - experienta in vanzari nu este necesara, dar poate constitui un avantaj.

20 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja