Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Responsabilitati:

  • Derularea activitatii de vanzari pentru realizarea obiectivelor stabilite;
  • Participarea la negocierea contractelor cu clientii, oferind solutii si suport tehnic acestora;
  • Incheierea contractelor de vanzare-cumparare si prestari servicii;
  • Monitorizarea desfasurarii contractelor si a derularii executiei;
  • Se preocupa de/si raspunde de incasarea integrala a debitelor conform contractului;
  • Crearea unui portofoliu de clienti si monitorizarea permanenta a acestora;
  • Promovarea portofoliului de produse.

Cerinte:

  • Studii superioare;
  • Cunostinte MS Office;
  • Limba engleza – nivel mediu;
  • Permis categoria B;
  • Experienta in vanzari 6-12 luni;
  • Experienta in vanzari consultative constituie un avantaj;
  • Experienta anterioara pe segmentul materialelor de constructii, amenajari interioare, in general, iar in domeniul pardoselilor in special, constituie un avantaj;
  • Cunoastere programului Autocad - reprezinta un avantaj;
  • Dinamism, flexibilitate, capacitate decizionala, orientare catre rezultate, bun negociator, spirit de echipa.
  • Beneficii:
  • Salariu fix + comision
  • Masina,laptop,telefon

Epa Floor Studio

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai