Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Clientul nostru reprezinta la Oradea cea mai importanta companie din domeniul tamplariei PVC/termopane si aluminiu de pe teritoriul Romaniei, tehnologii moderne si utilaje performante. Responsabilitati: - Acordarea asistentei tehnice si comerciale clientilor; - Incasarea contravalorii marfurilor; - Cunoasterea si respectarea regulamentului si procedurilor firmei; - Primirea comenzilor, centralizarea si organizarea livrarii acestora; - Mentinerea si dezvoltarea unei relatii positive cu clientul; - Implementarea sarcinilor trasate de catre directorul magazinului; - Pastrarea magazinului in perfecta stare. - Salarizare motivanta; - Reale posibilitati de avansare; - Se ofera training; - Mediu de lucru placut; - Program de lucru de Luni-Vineri, 09:00-17:30.

Cerinte

- Studii medii/superioare; - Atitudine principiala in relatiile cu oamenii; - Experienta intr-o pozitie similara; - Cunostinte operare PC; - Cunostinte de LIMBA MAGHIARA - obligatoriu. Aptitudini necesare ocuparii postului: - Seriozitate; - Prezenta placuta si draguta in servirea clientilor, interesata spre a rezolva necesitatile si urgentele in timp util; - Perseverenta.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai