Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - București si altele

Cum arată o zi la Optima? • Identifici nevoile clienţilor şi menţii standardele de calitate Vodafone. • Vinzi servicii de telefonie mobilă clienţilor existenţi Vodafone; • Oferi informaţii corecte referitoare la produsele şi serviciile promovate; • Îţi ȋndeplineşti obiectivele lunare individuale şi de echipă; • Participi activ la îmbunătăţirea proceselor de lucru; • Căştigi concursurile din cadrul echipei din care faci parte. Ce îţi oferim: • Stabilitate, un program flexibil, part time/full tine in intervalul 09:00 – 18:00 de luni pana vineri; • Venituri ȋncepănd cu 1300 lei ȋn functie de experienţă, bonuri de masă şi posibilitatea de a-ţi mări considerabil veniturile prin bonusuri; • Dinamism şi competitivitate într-o atmosfera de lucru plăcută; • Acces la training-uri de specialitate si formare continua; • Evenimente interne, concursuri motivaţionale, activităţi împreună cu echipa; • Transparenţă şi corectitudine; BUCURESTI: Locaţie aproape de staţia de metrou Pipera: B-dul Dimitrie Pompeiu, nr. 10A, bl. Conect 1, etaj 3, modul 2, camera 1, sector 2, Bucuresti. IASI: Locaţie ȋn centru, lăngă Mall Palas, str. Palat nr. 11, Cladirea BCR, Etaj 2

Cerinte

Dacă te regăseşti în descrierea de mai jos eşti potrivit pentru noi : • Vrei să ȋncepi o carieră ȋn vânzări, chiar dacă NU ȋţi acordă nimeni sansa pentru ca ai 0 experienţă; • Îţi place să vorbeşti la telefon, in plus ai capacitatea de a aborda clienţii şi de a le câştiga/menţine interesul pentru produsul promovat • Eşti bun în comunicare şi negociere; • Eşti ambiţios, pozitiv şi relationezi uşor cu oamenii; • Lucrezi bine în echipă; • Organizarea, inovaţia şi orientarea către client sunt punctele tale forte; • Eşti persoana care se implica 100% în ceea ce face

8 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja