Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

• DIVERTIS SHOP – suntem de 18 ani alături de voi, lideri pe piața cadourilor deosebite și a cadourilor personalizate fiind totodată, principali importatori de cadouri din Germania și Anglia și distribuitori la nivel național. Calitatea produselor oferite, personalul calificat și profesionalismul de care am dat dovadă de-a lungul timpului, ne-au ajutat să devenim cei mai cunoscuți și apreciați în Cluj. • În prezent, avem două puncte de lucru în principalele centre comerciale din Cluj-Napoca (Iulius Mall și Polus Center). DESCRIEREA POSTULUI: Suntem o societate care activeaza in domeniul comertului cu articole de divertisment si cadouri. Acest post in firma noastra este unul foarte important si candidata ideala ne-am dori sa fie o fire activa, optimista, sociabila, capabila de lucru in echipa. De asemenea ne dorim sa fie o persoana cu simt al responsabilitatii si implicarii, cu initiativa si promptitudine. Pentru o experienta bogata si o cariera sigura spre succes vino in echipa noastra ! RESPONSABILITĂȚI: - consilierea clienților în alegerea produselor/cadourilor potrivite; - vânzarea produselor; - organizarea și aranjarea mărfii pe stand; - prelucrare grafică a imaginilor/textelor necesare pentru finalizarea procesului de personalizare a produselor; - utilizarea aparaturii din dotare (presa de căni, de imprimat tricouri, cutter-plotter, laborator foto, etc.). OFERTĂ: Ofertă salarială: - salariu fix + procent din vânzări, bonuri de masă, alte bonusuri – acordate corect și la timp. Ofertă nesalarială: - training gratuit pentru prelucrare grafică (Corel Draw, Photoshop), posibilitatatea de a învăța o meserie nouă, de a opera cu alte programe (soft de gestiune). - program flexibil, mediu de lucru profesionist și posibilitatea de a face parte dintr-un colectiv tanăr şi ambiţios.

Cerinte

-cautam o persoana de sex feminin cu abilităţi de comunicare, prezentare şi relaţionare cu clienții; -cunoaşterea pachetului Windows la un nivel minim de operare; -persoana motivata sa invete si sa evolueze. -persoana serioasa si punctuala, cu capacitatea de a lucra in echipa.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai