Detalii loc de munca

Descrierea jobului

CANDIDATUL IDEAL: Se pot prezenta si persoane fara experienta, daca au capacitati si vointa pentru a invata, cu viziune pe termen lung Experienta relevanta in promovarea si vanzarea de produse Studii medii / superioare; Cunostinte operare PC (Microsoft Office – Word, Excel , E-mail). Limbi vorbite maghiara, romana; limba franceza si engleza constituie un avantaj Competente preferate Capabil sa invete, este creativ Usurinta in stabilirea relatiilor interpersonale indiferent de limba vorbita Capacitate si disponibilitate de asimilare si insusurea rapida a informatiilor noi Capacitate de a lucra chiar sub presiune Capacitate de analiza si rezolvare rapida a situatiilor de vanzare Orientat in aceeasi masura si catre client si catre rezultat concret Perseverenta si incredere in sine Asigura vanzarea produselor oferite de catre compania noastra, prospecteaza piete noi Cunoaste si ofera informatii despre caracteristicile tehnice si modul de folosire, intretinerea ale produselor Identifica nevoile clientilor si ofera consultanta in alegerea produselor Realizeaza target-ului lunar de vanzari Servirea clientilor intr-o maniera prompta, politicoasa

Cerinte

Limbi vorbite maghiara, romana; limba franceza si engleza constituie un avantaj Cunostinte operare PC (Microsoft Office – Word, Excel , E-mail). Perseverenta si incredere in sine

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja