Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - Brașov si altele

Doresti sa ai un loc de munca stabil intr-o companie de top? Esti tipul de persoana careia ii place sa vanda si, in acelasi timp, sa ajute oamenii? Daca esti adeptul provocarilor, asteptam sa ne contactezi. Vei fi responsabil/a cu: Efectuarea consultatiilor optometrice; Prezentarea catre pacienti a tipurilor de rame, lentile si a caracteristicilor lor; Monitorizarea pacientilor testati la punctul de lucru; Diagnosticarea preliminara a defectiunilor ochelarilor; Emiterea de garantii, facturi si chitante catre clienti; Promovarea imaginii companiei la medicii de specialitate. Beneficii: - salarizarea incepand de la 2 500 lei brut/ luna + comision din vanzari; - contractul de munca este pe perioada nedeterminata; - oportunitatea de specializare in domeniu (Optometrist).

Cerinte

Avem nevoie de o persoana motivata, cu experienta in domeniul vanzarilor, dornica de a invata si de a face fata unor noi provocari. Vei lucra la sediul companiei din Brasov sau Bucuresti.

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai