Detalii loc de munca

Descrierea jobului

• Să comunici la telefon, însă nu oricum, ci cu scopul de a promova, a convinge și a vinde produse și servicii; • Să propui oferte adaptate pe nevoile clienților, pentru a le oferi acestora exact lucrurile de care au nevoie; • Să oferi informații relevante și corecte despre produsele și serviciile promovate; • Să gestionezi și să rezolvi solicitările primite de la clienți; • Să te asiguri că ai clienți mulțumiți, să urmărești în tot ce faci atât calitatea, cât și realizarea target-ului stabilit. Ce îți oferim: • Training profesional specializat; • Atmosferă prietenoasă, echipă ambițioasă și pozitivă; • Program de lucru flexibil; • Salariu fix și bonus pentru performanță; • Clienți renumiți și proiecte frumoase; • Teambuilding-uri periodice, concursuri motivaționale și activități împreună cu echipa

Cerinte

• Să îți placă să vorbești și să comunici cu lejeritate cu ceilalți; • Să ai cunoștințe de Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) și de navigare online; • Să fii orientat către client, să fii sensibil la nevoile sale și atent la detalii; • Să îți dorești să înveți neîncetat lucruri noi; • Să ai spirit de echipă; • Să ai abilitatea de a negocia și de a convinge; • Să îți dorești să faci lucrurile să se întâmple; • Să privești proiectele ca pe o provocare și o oportunitate de dezvoltare; • Dacă, în plus față de cele de mai sus, mai ai și experiență în vânzări (un avantaj, dar nu un criteriu obligatoriu), ești candidatul ideal și te așteptăm să ne cunoaștem.

4 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja