Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descrierea jobului Consultantii nostri de vanzari invita clientele/clientii in magazin – care este situat in centrul orasului – iar apoi le fac o demonstratie practica cu produsele MicaBeauty. Scopul demonstratiei este vanzarea produselor care sunt de cea mai inalta calitate. Make-up-ul este 100% natural iar cremele si mastile contin pudra de aur, diamant, perla sau rubin. Magazinul nostru are muzica tot timpul si in general ofera un mediu prietenos pentru clienti si angajati. Acest tip de job este pentru persoane competitive si pline de viata care inteleg importanta si valoarea vanzarilor. Ce oferim: Training complet la locul de munca din prima zi (informatii produse, tehnici vanzari, etc.)! Posibilitatea de a trai in apartamentul companiei (ce se afla la o distanta relativ mica fata de locul de munca - prima luna gratis!) Mediu de lucru curat, cu produse cosmetice profesionale. Posibilitatea de a fi promovat/a, bazata pe atitudine si realizari. Consultanta in ceea ce privesc formele legale inr-o noua tara (inregistrare, deschiderea unui cont bancar, medic familie, etc.). Salarii mari + bonusuri! Rambursarea biletului de avion dupa doar 3 luni de munca!

Cerinte

Candidatul ideal: Limba engleza - nivel conversational. Dorinta de a invata lucruri noi in domeniul produselor cosmetice profesionale (placi, ondulatoare, make-up mineral si produse de ingrijire). Sociabil/a, cu atitudine pozitiva, proactiva, orientata spre castig. Agreeaza un loc de munca intr-un domeniu competitiv precum industria cosmeticelor. Va reprezenta cu incredere firma, valorile ei precum si produsele in fata clientilor. Aspect ingrijit, varsta cuprinsa intre 19 – 29 ani. Experiena nu este necesara deoarece se ofera training complet! Daca te regasesti in descrierea de mai sus, trimite-ne CV-ul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil. Mult succes!

5 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja