Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - București si altele

Descrierea jobului DORESTI SA FACI CARIERA SAU DOAR O ACTIVITATE PART-TIME ? TE ASTEPTAM! - Promovare, consultanta si marketing pe piata financiara (aliniere la programele europene); - Analiza necesitati si posibilitati financiare; -Plan de investitii, Ofertarea celor mai bune solutii; - Formarea si educarea propriei echipe; - Coordonarea activitatilor organizatiei; - Monitorizare activitati; - Largirea si gestionarea portofoliului propriu de clienti. BENEFICII: - Venituri lunare atractive asigurate prin finalizarea contractelor; - Castiguri lunare de 500 Euro pentru o implicare part-time (15 – 20 ore/saptamana); - Castiguri lunare de peste 1000 Euro pentru o implicare full-time (40 – 50 ore/saptamana); - Venituri nelimitate pentru activitate de cariera; - Venit pasiv (top management); - Comisioane si bonusuri substantiale; - Avansare in baza rezultatelor proprii; - Evolutie rapida in cariera; - Promovare rapida la nivel de management; - Program flexibil (part-time / full-time); - Cariera internationala in consultanta financiara ;- Extindere activitate la nivel international; - Colaborare cu puternice companii internationale din piata financiara; - Training-uri gratuite cu licentiere internationala (marketing, management, comunicare, negociere, vanzare, etc.); - Posibilitatea de a lucra intr-o echipa proprie de elita, tanara, dinamica, flexibila; - Posibilitate de a lucra individual, in echipa sau in top management; - Excursii si calatorii nationale si internationale (vacanta, informare, training, team-building, etc.); - Independenta in planificarea activitatii (program propriu); - Mediu propice dezvoltarii personale; - Sprijin tehnic din partea coordonatorilor; - Informatii financiare la standarde internationale ridicate.

Cerinte

Candidatul ideal - constituie avantaj experienta in asigurari, banci si in vanzari - Entuziasm; - Usurinta in exprimare; - abilitati de comunicare si negociere; - Personalitate puternica; - Seriozitate; - Dorinta de cunoastere si educatie; - Pasiunea de a forma echipe si de a conduce organizatii; - Orientat spre construirea unei cariere; - Muncitor, rezistent la stress; - Focalizat pe atingerea obiectivelor; - Proactiv, capabil sa gaseasca solutii; - Perseverent; - Ambitios; - Fara cazier si fara urmariri penale, fara conflicte majore cu fosti clienti sau ang

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai