Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam persoane din toate localitatile care vor sa schimbe ceva in viata lor. Incepe acum o noua activitate in domeniul asigurarilor. Colaborare part time doar pe baza de comision. Beneficii: - Platforma online pentru ofertare si emitere polite; - Grile de comisioane progresive; - Bonusuri de performanță; - Program flexibil; - Nu aveti target; - Instruire si pregatire profesionala specifica; - Oportunitatea de a lucra si in alt domeniu; - Posibilitatea de a-ti dezvolta propria afacere folosindu-te de experienta unei companii ce activeaza cu succes; Cerinte: - minim diploma de bacalaureat. Te invitam sa te alaturi echipei noastre care este in continua dezvoltare.

Cerinte

minim diploma de bacalaureat. - ești o persoana pozitivă - comunici usor si iti face placere sa cunosti oameni noi - esti dornica sa inveti de la cei care te pot invata, - consideri că cei care au obiective bine stabilite au şi rezultate - stii ca pentru a avea succes e nevoie de disciplina si perseverenta - esti convins ca implicarea şi motivarea duc la succes - tii la principiile tale ,indiferent de cit de dificil iti este - esti o persoana dornica de castiguri substantiale si - sustii lucrurile in care crezi - vrei sa cistigi pe masura efortului tau - esti genul care merge inainte,indiferent de obstacole - esti o persoana care vrei cariera, - stii ca,in vinzari,cheia succesului este sa pui clientul pe primul plan. - esti absolvent de liceu cu diploma de bacalaureat,

10 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja