Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Candidatul ideal: Iti doresti un job in care performanta ta sa fie direct corelata cu venitul obtinut? Doresti sa-ti dezvolti o cariera in vanzari door to door si sa ai parte de pregatire profesionala teoretica si practica in acest domeniul? Responsabilitatile postului: - Promovarea unei imagini pozitive a companiei in relatia cu clientii; - Identificarea de clienti potentiali - persoane fizice, in vederea incheierii si derularii contractelor de furnizare a serviciilor oferite de companie; - Ofera si vinde clientului pachetul cel mai adecvat de produse si servicii ale companiei la domiciliul acestuia; - Dezvolta o buna relatie de lucru cu clientii, pastrand permanent legatura cu acestia pentru a gasi oportunitati de crestere a vanzarilor; - Urmareste atingerea obiectivului zilnic de vanzari si a obiectivelor individuale stabilite de catre superiorul direct; - Intocmeste evidenta zilnica si raporteaza catre coordonatorul de vanzari fisele de cerere servicii, chestionarele si formularele de feed-back efectuate; - Furnizeaza organizatiei feedback din piata in mod activ, pentru a oferi o contributie semnificativa la planificarea serviciilor companiei, a strategiilor locale si pret; - Propune superiorului direct zone cu potential de vanzare pentru serviciile companiei. Beneficii: - Salariu fix + comision din vanzari motivant - Training-uri de dezvoltare personala si profesional

Cerinte

- Studii medii; - Experienţă în domeniul vânzărilor door to door reprezinta un avantaj; - Abilităţi de comunicare, prezentare şi negociere; - Permis de conducere, categ. B reprezinta un avantaj; - Dispus să efectueze munca de teren; - Realizarea obiectivelor de performanta.

10 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja