Detalii loc de munca

Descrierea jobului

ZERO TARIF DE MEDIERE! Cea mai avantajoasa oferta de pe piata! Avantaje: • Tarife ZERO de mediere • Formare profesionala continua la locul de munca, traininguri si cursuri de specialitate platite • Acces la cele mai de succes tehnici de vanzari din cadrul companiei • Cazare pre-platita si organizata de angajator • Set complet de asigurari si acces la pensie • Masina de serviciu pe cheltuiala companiei • Castigul minim este de 6.70 GBP/ ora + Comisioane nelimitate din vanzari • Stimulente precum excursii in cele mai exotice colturi ale lumii si discounturi la mai multe companii • Locuri disponibile in magazine din cele mai mari orase: ex. Londra, Oxford, Cambridge • Se accepta si cuplurile, care pot fi cazate impreuna si lucra in acelasi magazin CARACTERISTICILE LOCULUI DE MUNCA • Sarcini: consilierea clientilor privind achizitia de produse sanitare, deplasarea la domiciliile acestora pentru efectuarea masuratorilor necesare si a prospectiei, pentru a le face cele mai bune si potrivite recomandari, vanzarea produselor • Natura contractului: de munca • Castig: intre 18.000 – 50.000 GBP/ an si peste, in functie de vanzari • Numarul de ore de munca: 40 ore/ saptamana • 2 zile libere pe saptamana, stabilite de comun acord cu angajatorul • 28 de zile de concediu/ an • Durata contractului: nedeterminata

Cerinte

PROFILUL IDEAL: • Limba engleza la nivel mediu spre avansat • Permis de conducere categoria B • Experienta in domeniul vanzarilor sau al interactiunii directe cu publicul/ clientii • Seriozitate, dorintade munca, abilitati de (auto)organizare • Conditie medicala generala buna COSTURI: - Bilet de avion - Bani de buzunar FARA TARIF DE MEDIERE! Va dorim succes, Banca de Joburi

48 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja