Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Constientizeaza adevaratul tau potential si vino alaturi de noi sa faci parte din cea mai buna echipa de contabili. Cu o experienta in domeniu de minim 3 ani, devii candidatul ideal pentru o colaborare de lunga durata si reciproc avantajoasa. O zi de munca arata astfel: - Se asigura evidenta contabila a stocurilor, a relatiilor cu tertii, a trezoreriei si evidenta veniturilor si a cheltuielilor. - Contabilizarea facturilor emise pentru clientii interni; - Inregistrarea si operarea incasarilor si platilor; - Inregistrarea facturilor interne si externe; - Intocmirea si verificarea rapoartelor financiar-contabile etc. Beneficii: - Salarizare negociabila in functie de experienta; - Transport asigurat pe ruta Suceava-Molid-retur; - Posibilitate de perfectionare profesionala.

Cerinte

Cerinte: - Experienta de minim 3 ani in domeniu si 1 an pe postul de contabil; - Ablsolvent studii medii sau superioare in domeniu, cursuri de Finante-Contabilitate finalizate cu atestat; - Cunostiinte utilizare programe de contabilitate, Nexus si operare PC MS Office; - Putere de concentrare, initiativa, corectitudine si perseverenta.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja