Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Job specific firmelor de contabilitate Introducerea corecta a facturilor in programul de contabilitate Mediu de lucru placut, conditii deosebite, salariu atractiv, program 09:00-17:00. Firma membra CECCAR. ATENTIE! In cadrul interviului veti primi un test complex de contabilitate.

Cerinte

- obligatoriu cunostinte de limba engleza, nivel cel putin mediu - experienta minim 5 ani-cunostinte sau aptitudini utilizare program contabilitate Ciel, Master Cont - cunostinte PC, Excel, Word - persoana analitica si ordonata - foarte important - atenta la detalii, cu dorinta de a invata - capacitatea de organizare a propriei munci, punctualitate, rigurozitate - responsabilitate, disponibilitate program prelungit cand este cazul - va mentine relatia cu institutii ale statului, abilitati comunicare - capacitate de a lucra cu termene limita

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

1 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja