Detalii loc de munca

Descrierea jobului

BRAINS CONSULTING recruteaza pentru clientul sau – importanta firma de contabilitate din Timisoara, care realizeaza activitati de expertiza si evidenta contabila, membra CECCAR: Contabil / Economist Responsabilitati:  Introducerea, prelucrarea datelor financiar-contabile  Verificarea si efectuarea inchiderii balantelor de verificare lunare,  Verificarea si intocmirea declaratiilor fiscale obligatorii  Intocmirea situatiilor financiare semestriale precum si a bilantului anual;  Raportari speciale pentru clienti;

Cerinte

Beneficii Oferite: Oferta: - Durata timpului de lucru este de 8 ore/zi ( 40 ore/săptămână), cu excepţia sărbătorilor legale. - Durata contractului individual de muncă este nedeterminată - pachet salarial atractiv (in functie de experienta si cunostintele in domeniu) - cursuri de formare profesională continuă; - Altele:birouri moderne, - posibilitati de promovare ; Cerinte Studii superioare de specialitate Experienta in intocmire situatii contabile si declaratii fiscale minim 2 ani , Capacitate de a lucra in echipa , Seriozitate si professionalism.

4 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja