Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Cautam pentru o companie multinationala din domeniul automotive, un contabil pentru punctul de lucru din Iasi. Atributiile principale sunt: Operatii de casa: eliberare numerar, intocmire dispozitii de plata, urmarire avansuri acordate; Arhivare documente: facturi, avize de insotire marfa, casa, banca; Prelucrare documente in vederea inregistrarii lor in Contabilitate; Urmarire avize de expeditie, documente de transport; Efectuare inventar la inceputul lunii, in baza listelor primite; Minime cunostinte de Mentor pentru inregistrare primara (casa, banca, facturi, intrari); Mentinere relatii cu celelalte departamente, cu diferite Institutii si cu furnizorii.

Cerinte

Obligatoriu experienta prelucrare date in Winmentor; Studii superioare de specialitate; Excelente abilitati de organizare, prioritizare si respectarea deadline-urilor; Solide cunostinte MS Office; Experienta minim 2 ani pe un post similar;

1 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai